betiran

درباره امیر تتلو

This is a free website created with hPage.com.

امیر تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت از سال 2003 شروع به کار کرد و کارهای خود را در وبلاگی که دوست صمیمی اش امین دانکر ایجاد کرده بود منتشر کرد. کم کم او در بین خوانندگان جوان آن زمان نامی پیدا کرد. در سال 2012 ، تتلو اولین آلبوم خود را به نام Ground Floor منتشر کرد. وی همچنین آلبومی در سال 2013 منتشر کرد که شامل 15 آهنگ بود.


وی همچنین پس از خداحافظی جنجالی خود به دنیای موسیقی بازگشت. تاتالا در تاریخ 3 دسامبر 2013 توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران دستگیر شد ، اما در 5 دسامبر 2013 آزاد شد. پس از آزادی ، وی نامه ای برای عذرخواهی به طرفداران خود ارسال کرد.

امیر تتلو پس از دستگیری و آزادی خبر را در صفحه رسمی خود در فیس بوک منتشر کرد. او بارها به اشتباهات خود اعتراف كرد و در پرونده صوتی ابراز تأسف كرد.آهنگ هایی برای تیم ملی
توتالو توسط Tarane Manam ، یکی از 11 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل ، خوانده شد. این آهنگ مضمونی غم انگیز دارد ، در آن از خاک ، آرد و گلوله های پلاستیکی نام برده شده است.


حضور در تخت جمشید را مطالعه کنید
امیر تاتلو در تاریخ 23 مهر 1393 ناخواسته وارد تمرین پرسپولیس شد و اظهار داشت که می خواهد علی کریمی را در این تیم جایگزین کند. طبق گزارشات مطبوعاتی ، در روزهای بعد اعلام شد که امیر تاتالائو در همان روز توسط حمید درهشان سرمربی وقت پرسپولیس از اردوی تیم اخراج شده است. خردبین ، سرپرست تیم پرسپولیس نیز گفت که با احترام از امیر تاتالا می خواهد که آنجا را ترک کند.


منبع : https://tatal-bet.com

This is a free website created with hPage.com.