betiran

پویان مختاری شاخ اینستاگرام

This is a free website created with hPage.com.

پویان مختاری یکی از شرکت کنندگان در تأثیرگذاری اینستاگرام است. امروزه پویان مختارمدیر سایت شرط بندی حضرات یکی از مهمترین چهره های خبری است. اخیراً خبر بازداشت وی و همسر سابقش نیلی افشار نیز خبرساز شد ، هرچند پس از مدتی وی در حساب اینستاگرام خود گزارش داد که دستگیر نشده و نسبت به اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری های محلی واکنش نشان داد. .

پویان مختار در آخرین اظهارات خود در اینستاگرام اعلام كرد كه وی دستگیر نشده و در حال حاضر در یكی از ایالت های آمریكا به سر می برد و هر كسی كه مسافرت كرده باشد فرار نكرده و افرادی كه نمی توانند سفر كنند مشكلی دارند.

دستگیری نیلی افشار و پویانا مختار

داستان جدید و ظالمانه پویان مختار با انتشار اخبار مربوط به دستگیری همسر سابق وی نیلی افشار آغاز شد.

نیلوفر صفاری زاده چوکامی ، ملقب به نیلی افشار ، به دلیل پیام قرمز رنگ اینترپل (پلیس ایران) در فرودگاه مالدیو دستگیر شد. این خبر بود که با انتشار مجدد نوک پیکان توجه این دو چهره مشهور در اینستاگرام جلب شد. اما پس از مدتی ، یک منبع آگاه گفت که متهم در شهر ازمیر ترکیه مخفی شده و هنوز دستگیر نشده است و پلیس بین الملل فقط یک پیام قرمز در مورد دستگیری وی منتشر کرد و اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد دستگیری نیلی افشار درست نیست.

با این وجود تلاش های خبرنگار ما برای یافتن نام نیلوفر صفاری زاده در وب سایت اینترپل و افرادی که پلیس اینترپل ایران به آنها پیام قرمز داده است ، راه به جایی نبرد.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و اندکی پس از انتشار خبر بازداشت نیل افشار ، خبر دستگیری پویان مختار نیز منتشر شد. اما انتشار این خبر ، پویان مختار را در پخش مستقیم خود از اینستاگرام مجبور کرد که ماجرای دستگیری وی را به چالش بکشد.


پویان مختار کیست؟

پویان مختاری ، متولد 29 اکتبر 1990 در ایذه ، خواننده ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی از دانشگاه اهواز است. وی موسیقی را با یک بیت 40 ثانیه ای آغاز کرد: "ما ادویه و راه را چشیدیم / از گل و آه تا خنکی". این آهنگ ناخواسته به نظر می رسید و می توان گفت واکنش کسانی که به این آهنگ گوش می دهند مرا مجبور به ادامه کار کرد.

پشت پویان مختار چیست؟

تاکنون اطلاعاتی درباره پدر پویان در شبکه های اجتماعی یا از زبان خودش منتشر نشده است ، اما وی می گوید مادرش در ترکیه زندگی می کند. او فرزند اول خانواده است ، او یک برادر به نام پدرام و یک خواهر کوچکتر با نام مستعار نیکیتا دارد. خواهر و برادر وی نیز ایران را ترک کردند و اکنون در ترکیه زندگی می کنند.

داستان پویان مختار و نیلی افشار

پویان مختار و ازدواج او با نیلی افشار نیز تاریخچه خود را دارند. داستان از آنجا شروع می شود که پویان به همراه دوست خود برای جراحی زیبایی به دکتر رفت و برای زیباتر شدن دوست خود ، او ایده های دکتر را بیان کرد و بسیار مثمر ثمر بود و بعد از جراحی بسیار زیباتر شد و نظر او را برانگیخت . مدیر زیبایی شوید و این کار را ادامه دهید. پس از مدتی به مطب دکتر در کرج می رود ، جایی که نیل دبیر آن بود. پس از مهاجرت پویان به ترکیه ، نیلی سه ماه بعد به ترکیه مهاجرت كرد و آنها هنوز در یك رابطه دور بودند و به تدریج دوستی آنها توسعه یافت و یك سال بعد آن را رسمی كردند.

ازدواج پویان با مختار و همسرش

مختاری با دختری به نام نیلی افشار در ترکیه زندگی می کند که چندی پیش به آمستردام نقل مکان کرد و در نوامبر 2016 با نیلی افشار ازدواج کرد و پس از آن ویدیویی از ازدواج خود را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.


منبع : https://hazaratbet.xyz/

This is a free website created with hPage.com.